Всеукраїнські змагання з карате у Ворохті - 3 Листопада 2015 - Великомостівський навчально-виховний комплекс
Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВівторок, 06.12.2016, 22:49

Всеукраїнські змагання з карате у Ворохті

В Карпатах  17 жовтня у містечку Ворохта відбувся Чемпіонат  України з карате, де честь Сокальського району представляли та відстоювали спортсмени спортивного клубу “GEPARD” ,що у м. Великі Мости.

Команду юних каратистів представляло четверо хлопців: Музика Володимир, Васько Мар’ян, Кісілевич Володимир, та найменший представник восьмирічний Осінський Максим.

Ці змагання відбуваються традиційно кожного року. Тож, звичайно, в конкуренції та високому рівні змагань сумніватись не довелось. У Карпати завітали команди з Одеси, Житомира, Стрия, Луцька, Львова, Кузнецовська, Миколаєва та Коломиї.

Можемо потішитись хорошим виступом усіх спортсменів клубу. Адже по при велику конкуренцію та серйозну боротьбу на татамі наші каратисти вперше зуміли стати чемпіонами та призерами України.

Музика Володимир лідер команди, впевнено став Чемпіоном України у категорії 9років у контакті, де провів кілька хороших боїв. Одним з найефектніших був бій де Володимир зумів нокаутувати свого суперника, за що здобув дострокову перемогу.

Потужно виступив і Васько Мар’ян ставши теж Чемпіоном України в категорії 10-11років у контакті. Він сенсаційно виграв у фіналі від більш досвідченішого спортсмена, до речі діючого чемпіона у цій категорії, чим приємно здивував свого тренера.

Гарно поборовся і найменший каратист команди ‘’GEPARD’’ Осінський Максим. У своїй групі він, як завжди був найменшим, проте це не завадило йому зачепитись за призове місце, і здобути третє місце, довівши всім, що воля до перемоги та незламний дух бійця важливіше за розміри чи рівень суперників.

Зовсім трішки забракло Кісілевичу Володимиру, який теж достойно боровся у своїй категорії. Дійшовши до півфіналу він програв, та мав нагоду поборотись за третє місце. Поєдинок був рівним і у Володі були шанси, та нажаль наприкінці суперник вирвав перемогу, посунувши Володю на четверте місце.

Ми вітаємо юних каратистів з їхнім вдалим виступом на Чемпіонаті України і бажаємо ще більше призових місць та нагород, здоров’я, наполегливості,  терпіння та успіхів у даному виді спорту.