Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 26.05.2019, 13:12

Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Категорії розділу
конкурси [9]
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 321
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Євроінтеграція

 Звіти ШЕК

Звіт ШЕК 2012 р.

Звіт ШЕК 2013 р.

Звіт ШЕК 2014 р.

Звіт ШЕК 2015 р.

Звіт ШЕК 2016 р.

Звіт ШЕК 2017 р.


Євроінтеграція

Вас вітає Шкільний європейський клуб м. Великі Мости, який був заснований у лютому 2007р.

Наша назва: «Діти Європи»

Наш девіз:

«Ми діти Європи, за нами майбутнє,

Один з нас політик, співак незабутній.

А другий – дизайнер або фінансист,

А третій відомий усім танцюрист.

Професій багато – Європа одна,            

І нас незабуде ніколи вона!»

Також наш ЄК має свою пісню, прапор та емблему.

Основними завданнями нашого ШЕК є:

1.     Пізнавати Україну, як складову Європи. Вивчати та аналізувати передовий європейський досвід в соціально-економічній, соціально-політичній та соціально-культурній сферах, виявити особливості розвитку країн Європи.

2.     Сприяти процесам європейської інтеграції в українському суспільстві і в нашій школі зокрема.

3.     Інформувати дітей та молодь нашої країни про Європу та Європейський союз, його структуру та процеси, які в ньому відбуваються.

4.     Налагоджувати співпрацю, вести листування, організовувати зустрічі, взаємодіяти та проводити спільні заходи з іншими європейськими клубами в Україні та за кордоном, здійснювати культурний обмін.

5.     Сприяти вихованню молоді у дусі спільних європейських цінностей.

6.     Заохочувати учнів нашої школи до вивчення іноземних мов, соціально-економічних, політичних та культурних особливостей країн Європи, залучати їх до участі в різних заходах на теми європейської інтеграції. 

7.     Готувати суспільство до життя і праці в об’єднаній Європі.

Наші заняття проводимо у формі круглих столів, дебатів, рольових ігор, вікторин, інтелектуальних ігор,презентацій.

Ми беремо участь у різноманітних заходах, конкурсах, змаганнях, проектах, форумах, семінарах, олімпіадах, в яких неодноразово ставали переможцями.

Нашими здобутками є:

1)  Першим нашим досягненням є перемога у Всеукраїнському конкурсі на польсько-український молодіжний обмін, (червень – листопад 2007 р.). Ми знайшли нових друзів у Польщі. Молодь загальноосвітнього ліцею м. Вроцлава, Республіки Польща відвідали нашу школу у жовтні. Ми разом із нашими польськими друзями, працювали над проектом «Україна – це щось більше, ніж ти думаєш». У листопаді 2007 року ми відвідали наших друзів у Польщі.

2) Найбільшим нашим досягненням стала перемога у Всеукраїнській олімпіаді з європейської інтеграції «Europa Nostra» (квітень – грудень 2009р.) Ця олімпіада складалася з 2 етапів: І – регіональний, ІІ – національний. У І етапі брало участь понад 500 команд з України, які повинні були виконати он-лайн тест, в якому показали свої знання з географії, економіки, історії, ЄС та Європи. Ми зайняли І місце не тільки у своїй області, а по всій Україні, набравши найбільшу кількість балів (596). З кожної області було обрано одну найкращу команду, яка набрала найбільшу кількість балів, таким чином у ІІ етап потрапило 27 команд (по одній з кожної області, а також з Києва, АР Криму та Севастополя).

Національний етап складався з ІІ турів. У І турі потрібно було представити одну країну ЄС – нам випала Болгарія. ІІ тур (на другий день) – були політичні дебати, в яких команди представляли свій «План дій Україна – Європейський Союз». Боротьба була важкою, тому що кожна команда добре підготувалася. Але ми були найкращими, тому й перемогли (зайняли І місце). Ми одержали дипломи та цінні призи. Хорошим стимулом до перемоги стала поїздка до Брюсселю.

3) У квітні 2010р. переможці Всеукраїнської олімпіади провели Європейські канікули у Бельгії та Люксембурзі. Ми відвідали Брюссель – європейську столицю, Брюгге – яку називають «бельгійською Венецією», Антверпен – столицю діамантів.

4) У 2010р. брали участь та перемогли у проекті «Налагодження співпраці між ШЕКами у малих місцевостях України та Грузії». Молодь з Тбілісі відвідала нашу школу у лютому 2010р.

5) У вересні 2010р. ми перемогли у міжнародному проекті "Do you wanna play? Games of Democracy and Participation”, завдяки якому брали участь у молодіжному обміні, який проходив у Вірменії (20-28 вересня). Проект організувала громадська організація "Європейський діалог” за фінансової підтримки Європейського Союзу. Молодь з України, Швеції, Румунії та Вірменії були учасниками цього проекту. Це був чотиристоронній молодіжний обмін. Метою цього обміну було дослідити вплив демократичних принципів на формування молодого покоління, шляхом проведення різноманітних ігор, презентацій, екскурсій та національних вечорів.

  6) У квітні 2011р. ми знову взяли участь у міжнародному проекті "Do you wanna play - ІІ? Games of Democracy and Participation”, завдяки якому відвідали молодіжний обмін, який проходив у Швеції (серпнь 2011р).

7) У 2012р. ми знову брали участь у Всеукраїнському змаганні з європейської інтеграції «Europa Nostra» (листопад 2011р. – березень 2012р.) У І етапі брало участь 700 команд з України, які повинні були виконати он-лайн тест. Ми зайняли І місце в Україні набравши найбільшу кількість балів (802). Із 700 команд було вибрано 15 найкращих, які отримали найбільшу кількість балів для продовження боротьби у ІІ етапі, який проходив у Києві протягом двох днів. Цього разу ми представляли Литву та презентували молодіжний проект, який був спрямований на покращення співпраці Україна – ЄС . У ІІ турі ми зайняли 2 місце в Україні та одержали дипломи та цінні призи.

8) У червні 2012р. наш євроклуб брав участь у міжнародному конкурсі з питань європейської безпеки "Europa Secura”. Змагання складалося із двох етапів. У першому, який проходив дистанційно  у мережі Інтернет зробити тести англійською мовою пов’язаних з ЄС та НАТО. З 80 учасників було вибрано 16, які отримали найбільшу кількість балів для продовження боротьби у наступному етапі. До ІІ туру пройшли 2 наші учениці Пальцева Оленка та Федун Віта. Завданням другого етапу було написати есе на одну з тем. Пальцева Оленка стала переможцем і була нагороджена поїздкою до Чехії.

Кожного року у травні ми святкуємо День Європи в нашій школі. Найбільше дітям подобається  гра «Теренівка», яка складалася з 5 станцій: 1станція – рибки; 2 – кросворд; 3 – козацький килим; 4 – карта Європи; 5 – показуха. В цій грі потрібно було показати не тільки свої знання про Європу та ЄС, але й проявити свою творчість, кмітливість та спритність.

Ми зробимо все можливе, щоб діяльність нашого євроклубу стала важливою складовою майбутньої інтеграції України до Європейської співдружності країн.

 

Міжнародний проект "Do you wanna play?"

ШВЕЦІЯ

ВРАЖЕННЯ ВІД ШВЕЦІЇ. YOUTH EXCHANGE – 2011.(ГЛАДКА МАРІЯ )

 
Відгук про поїздку(ВЛАДИКА НАТАЛЯ) 
 
Block title
Пошук
Друзі сайту
Освітній портал Львівщини
Овітній портал Львівщини
Освітній портал Львівщини
СІЛЕЦЬКА ШКОЛА
Двірці
Двірцівський НВК
Борове
Борівська ЗОШ
Реклинець
Реклинецька ЗОШ
Куличків
Куличківська ЗШ
Сайт
Гладка Олена Миколаївна
Відділ
Відділ освіти Сокальської РДА

Сокаль і Сокальщина
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
Міністерство культури України
Міністерство культури України
Львівський центр оцінювання якості освіти ЗНО
Реєстрація на ЗНО 2016
дошка оголош
Дошка оголошень, форум
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Календар свят і подій.
Листівки, вітання та побажання